Prowadzimy rzetelnie zajęcia praktyczne. Np. 40-godzinny kurs obsługi maszyny w UDT obejmuje 36 godzin teorii i 4 godziny praktyki. Zajęcia praktyczne obejmują obsługę urządzenia transportu bliskiego (UTB), na które kursant zamierza otrzymać zaświadczenie kwalifikacyjne.

Zajęcia praktyczne odbywają się w naszej siedzibie lub na terenie Suwałk. Na życzenie zleceniodawcy możemy przeprowadzić zajęcia we wskazanym przez niego miejscu w całym województwie podlaskim. Kurs operatora żurawi i innych maszyn odbywamy w miejscu znajdowania się danego urządzenia.

W przypadku kursów spawalniczych kursanci spawają elementy, na spawanie których chcą uzyskać uprawnienie i w sposób przewidziany zgodnie z normami dotyczącymi weryfikacji spawaczy, a określającymi rodzaj spoiny (pachwina, czołowa), elementów (blacha, rura), grupę materiałową (do 4 mm i powyżej), rodzaj metalu oraz metodę spawania (spawacz MAG 135, TIG 141). W Podlaskiem możecie liczyć na wszechstronne przygotowanie do zawodu!

Organizowany przez nas egzamin wewnętrzny obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

UNIWERSUS oferuje najwięcej kursów z certyfikatami UDT w Podlaskiem. Dodatkowo szkolimy spawaczy w ramach współpracy z Instytutem Spawalnictwa oraz uczymy operatorów specjalistycznych maszyn.

Znajdź interesujący Cię kurs i przeczytaj szczegóły!